Catering na integrację firmową - co zawrzeć?

Catering na integrację firmową - co zawrzeć?

Impreza firmowa to zawsze spore wyzwanie pod względem integracyjnym, jednak jesteśmy pewni, że bez problemu sobie poradzisz. Integracja to ważna część społeczności w pracy. Dopiero wtedy zespół będzie dogadywać się naprawdę dobrze. Należy tu koniecznie uwzględnić catering i preferencje poszczególnych pracowników. Nie masz pomysłu na dania i menu? Z chęcią doradzimy Ci, gdzie zasięgnąć inspiracji i wykreować cudowne wydarzenie.

Na pewno przyda się coś słodkiego

Na tego typu imprezach nie może przecież zabraknąć pysznych ciast, ciasteczek i licznych słodkości. Nie kupuj ich jednak w hipermarkecie. Niestety zazwyczaj jakość takich wyrobów jest bardzo słaba. Prawdziwa cukiernia online Warszawa powinna być Twoim celem. Specjaliści, którzy znają się na swoim fachu chętnie przygotują dla Ciebie niesamowite przysmaki, dzięki którym zadowolisz w 100% swoich pracowników. Dopytaj się o ich preferencje względem słodkich rzeczy, aby każdy mógł realnie spróbować czegoś wyjątkowego. Jedni wolą bitą śmietanę, zaś drudzy znacznie bardziej przepadają za smakiem kremu. Jedni wolą słodsze ciasta, drudzy bardziej kwaskowate. Na pewno znajdziesz złoty środek, wystarczy podpytać swoich współpracowników. Pamiętaj jedynie, aby wcześniej zamówić słodkości, z konkretnym wyprzedzeniem

Do tego konkretne przekąski

Zdecydowanie proponowalibyśmy kupno bądź zrobienie przekąsek. Jednak w końcu od tego mamy wspomniany catering, który przygotuje mini kanapeczki czy tortillki wypełnione pysznymi dodatkami. Liczy się ich wysoka jakość oraz sposób wykonania. Całość ma przecież wyglądać estetycznie i smakowicie. Inaczej ciężko będzie zachęcić kogokolwiek do spróbowania specjałów. Sprawdź wcześniej menu degustacyjne, żeby dowiedzieć się jak sprawa wygląda u danych firm. Wtedy wybierzesz tą ostateczną, która w przyszłości przygotuje przepyszne posiłki, a w tym wypadku po prostu znakomite przekąski. Nie czekaj, a poszukaj porządnych firm z dobrymi recenzjami u boku. Możesz zawsze podpytać też znajomych.

Może tak coś na ciepło?

No dobrze, powiedzieliśmy sobie o przekąskach i słodkościach, ale co z posiłkami na ciepło? Proponowalibyśmy przede wszystkim dwa posiłki - zupę oraz drugie danie. Wtedy wspólnie siądziecie przy stole, a jedząc podyskutujecie o różnych sprawach. Jedzenie przy wspólnym stole sprzyja luźnym rozmowom. Do tego zamów z hurtowni odrobinę alkoholu. Wskazywalibyśmy tutaj na wino, o ile każdy jest jego fanem. Przeważnie wino sprawdza się bardzo dobrze, dlatego skontaktuj się z hurtownią i upewnij się co do cen.