Popularne słodkości w wersji fit

Popularne słodkości w wersji fit

Większość z nas wręcz kocha słodkie rzeczy i trudno się temu dziwić. W końcu każdy z nas ich czasami potrzebuje. Ważne, by mieć na uwadze ilość spożywanych specjałów. Obecnie możesz też przygotować przysmaki w wersji fit, czyli tej zdrowszej i przyjemniejszej dla organizmu. Nie mamy wątpliwości, że będziesz zadowolony z takiego rozwiązania na co dzień, a spożywanie słodkich posiłków nie będzie problematyczne.

Sernik w towarzystwie mleka, ale nie takiego zwykłego

Duża część ludzi kocha serniczki ze względu na ich cudowny smak i aromat. Jednak jak wiadomo, sernik jest niestety dosyć tłusty. Aby go odchudzić, wystarczy wykorzystać choćby chudy twaróg czy mleko ryżowe. Nie chodzi zresztą tylko o odchudzenie przysmaku, ale też o kwestie stricte zdrowotne. Weź to koniecznie pod uwagę. Mleko ryżowe to także doskonała opcja dla osób, unikających laktozy. Nie ma w tym wypadku nic lepszego niż właśnie mleka roślinne. Bez obaw, jesteś w stanie zrobić taki serniczek całkowicie sam. Kup wcześniej też wysokiej jakości foremka, aby ciasto wyszło takie, jak powinno i jakiego oczekiwałeś. Jesteśmy przekonani, że nie tylko ty, ale i cała rodzina będą śmiało sięgać po tak dobry specjał. Nie trzeba dużo, by móc wykonywać pyszne rzeczy.

Galaretka pozbawiona cukru

Znakomitym deserem są także galaretki bez cukru. Takie galaretki możesz równie dobrze posłodzić ksylitolem bądź erytrytolem, co zaowocuje bardzo podobnym efektem. Poczujesz oczekiwaną słodycz wręcz błyskawicznie. Z galaretką możesz zrobić też rozmaite deserki - choćby wspomniany sernik w towarzystwie galaretki. Nie jesteśmy pewni, czy kojarzycie, ale takim przysmakiem jest również lodowiec. To ciasto, składające się z kilku warstw galaretkowych, z biszkoptami oraz pyszną masą kawową. Po prostu finezja! Takie galaretki możesz kupować online lub po prostu wybrać się do losowego, większego sklepu. Tam również znajdziesz coś wprost perfekcyjnego dla Ciebie. Zapewniamy!

Do tego wyjątkowe brownie

Na czym polega fit brownie? Wysokokaloryczną czekoladę zastępujemy fasolą. To doskonały sposób na uniknięcie dodatkowych kalorii i jednoczesne zjedzenie czegoś słodkiego oraz pysznego. Możemy się założyć, że nie rozpoznasz tego, że jest tam fasola. Jeżeli tak, stawiamy Ci piwo! Większość z was zapewne nie zobaczyłaby żadnej różnicy. Weź pod uwagę fakt, by zawsze wybierać zamienniki. Wtedy będziesz mogła zjeść kilka kawałków ciasta, a nie tylko jeden. Czy może być coś lepszego od tego? Stanowczo nie! Słodycze wygrywają nad wszystkim, trzeba to przyznać.