Wprowadź te produkty do swojej diety!

Wprowadź te produkty do swojej diety!

Odżywiamy się różnie, każdy z nas ma rozmaite nawyki, które czasami trudno zmienić. Chcemy jednak zaprezentować Ci ciekawe produkty, które mogą wzbogacić Twoją dietę i sprawić, że będzie dużo bardziej wartościowa, ale też zwyczajnie oryginalna. Poznaj produkty, których być może nigdy nie próbowałeś, a kompletnie odmienią dotychczasowy sposób żywienia.

Tofu jako genialny zamiennik mięsa

Jeżeli wydaje Ci się, że tofu naturalne dedykowane jest tylko i wyłącznie wegetarianom lub weganom, to chcemy wyprowadzić Cię z błędu. Tofu naturalne może tak naprawdę jeść każdy. Może wystąpić sytuacja, w której zwykły kurczak czy indyk będzie dla Ciebie zwyczajnie nudny. Wtedy w grę wchodzi tofu, które może znaleźć się w Twojej diecie na stałe. Poza tym śmiało przygotujesz wiele różnorodnych posiłków. Chyba jednym z najpopularniejszych jest choćby tofucznica, czyli wege jajecznica. Wystarczy tylko odpowiednio doprawić danie. Czasami wystarczy tylko dodać odpowiednie przyprawy do tofu, podsmażyć je lub podgrillować, a następnie zjeść w towarzystwie makaronu, sałatki lub położyć nawet na kanapkę. Wystarczy jedynie zainteresować się tematem, a następnie poszukać określonych przepisów.

Mąka, ale nie taka zwykła jak mogłoby Ci się wydawać

Mąka pszenna to klasyk, mąka owsiana również, mąka kokosowa zresztą też, ale mąka ze świerszczy? Pewnie nigdy nie próbowałeś takiej mąki. Dopiero zdobywa popularność, ale możesz śmiało dodawać jej do każdego posiłku, który wymaga użycia mąki. Możesz przygotować pyszne dania właśnie w towarzystwie wspomnianej mąki. Zastanów się tylko, co dokładnie chcesz przygotować, aby zjeść wyśmienitą potrawę wraz z mąką ze świerszczy. Zaufaj nam, że nie poczujesz absolutnie smaku owadów, jeśli wydaje Ci się, że mogłoby tak być. Nie mamy wątpliwości, że docenisz smak ostatecznej potrawy. Na pewno będziesz zadowolony z przygotowania pysznych słodkości. Poświęć chwilę i generalnie dowiedz się więcej na temat produktów mających swoje źródło w owadach.

Do tego owsianki urozmaicone o konkretne artykuły

Owsianki również wracają do łask. A właściwie są popularne już od dłuższego czasu. Możesz je jednak zrobić wbrew pozorom na różne sposoby. Zazwyczaj gotujemy je w garnku, ale możemy też śmiało je upiec lub przygotować uwaga –na patelni. Świetnym produktem będzie chociażby patelnia żeliwna. Dobrze jest jednak wcześniej podpiec całość i stworzyć coś niesamowitego. Dodaj choćby olej kokosowy i podsmaż na niej swoją ulubioną owsiankę.